O firmie
Zakres usług
Wymagane dokumenty
Dokumenty do pobrania
Linki
Kontakt

O firmie

Nasza agencja nastawiona jest na kompleksową obsługę klienta począwszy od organizacji transportu, magazynowania, przygotowywania dokumentów dodatkowych, aż po wystawienie dokumentu SAD i reprezentowanie firmy przed organami celnymi. Jesteśmy nastawieni na obsługę klientów indywidualnych jak również na obsługę spedycji morskich przewożących przesyłki drobnicowe odprawiane w centrum Polski i dystrybuowane do małych podmiotów gospodarczych.

Świadczone przez nas usługi realizowane są przez doświadczony, kompetentny i zaangażowany zespół. Wiedza, profesjonalizm to nasze priorytety. Tą wiedzą dzielimy się z Naszymi Klientami całkowicie bezpłatnie.

Nasi pracownicy oferują kompleksową obsługę związaną z dokonywaniem zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych. Nasze doświadczenie zdobyte podczas długoletniejwspółpracy z Urzędem Celnym zapewni Państwu szybkie i rzetelne dokonanie zgłoszeń celnych Waszych towarów oraz pomoc w najbardziej złożonych zagadnień związanych z obrotem towarowy z zagranicą.

Zapewniamy kompleksową obsługę zgłoszeń INTRASTAT - deklaracje intrastat wypełniane będą w oparciu o przekazane przez Państwa dane z faktur importowych i eksportowych.

Koszt usług dopasowany jest indywidualnie do potrzeb klienta i jest uzależniony od ilości przygotowywanych dokumentów, od obszerności przedstawianych spraw oraz wielu innych czynników. Dla naszych stałych klientów przewidujemy rabaty na świadczone przez nas usługi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.